Fragmatics - CZ/SK Légia

Fragmatics - CZ/SK Légia

Postby creativeaxsk » 20 Mar 2016 19:37

Čaute, ahojte ... ;)

Volám sa Creo a rád by som Vám predstavil svoj nápad a myšlienku légie Fragmatics. Skutočne veľmi rád by som na tomto servery, na NOTAione vybudoval dobrú partiu, ba dokonca až komunitu super ľudí. Komunitu, ktorá by spolu hrávala, zabávala sa a navzájom si aj pomáhala. Komunita kde si človek dokáže aj oddýchnuť po ťažkom pracovnom dni, prípadne sa so svojou partiou dobre zabaviť a odreagovať.

Možno v tejto légii budem sám, možno tam budeme piati a možno desiati, to mi je jedno. Viem aké to je hrávať sám, viem aj aké to je hrávať po dvoch. Preto to skúsim vybudovať. Ak by ste mali záujem, a moja myšlienka sa Vám páči pokojne ma kontaktujte.

Taktiež by som chcel túto légiu vybudovať aj trošku na inej úrovni ako sú aj iné légie a teda vytvoriť k légii aj vlastnú stránku a mať aj vlastný komunikačný Teamspeak 3 server prípadne Discord. Vlastná doména s názvom légie, vlastný dizajn a vlastný redakčný systém na čom by bežala cela webstránka. Obsahovala by zoznam právoplatných členov, taktiež aj fórum pre tipy a triky prípadne rady ale aj nástenku, kde by sa dávali rôzne poznámky prípadne časy spoločných hier, bégéčok etc. Finálny návrh webstránky Fragmatics - http://2.1m.yt/QfmS2ma.png - nejak takto bude vyzerať Fragmatics webstránka. :idea:

Možno vám to príde zbytočné ale ja si myslím že aj táto vec, ktorú si nemôže každá légia buď dovoliť alebo nie je schopná si to vybudovať je určite len plusom :) . Hlavne vytvoriť určitú skupinu, spoločnosť CZ/SK hráčov z notaionu, ktorí by mali samozrejme záujem sa na tom podieľať.

Je mi jedno či ste veľký alebo malý, lepší alebo horší, pokročilý či dokonca len začiatočníci. Nerobím rozdiely. Ak ste slušný a viete potlačiť svoje ego a nervy aj práve pri takejto ( niekedy ) rage hre, určite ma kontaktujte. Môj osobný email je [email protected] alebo kontaktujte do PMky. Majte sa pekne a ďakujem za Váš čas. ;)

S pozdravom,
Fragmatics - Creativeax ;)
Image
creativeaxsk

Character: Creativeax

Re: Fragmatics - CZ/SK Légia

Postby HexHaXor » 30 Mar 2016 12:23

i actually understand what he is writing and belive me its hardcore nerd stuff cancer
My pets after theyr prey
Image

Former sexual abuser of the PVP balance
HexHaXor
Isn't it getting boring yo?

Character: HHx

Postby Calomidas » 30 Mar 2016 23:33

HexHaXor wrote:i actually understand what he is writing and belive me its hardcore nerd stuff cancer

- my thoughts when reading your posts
Calomidas
EU Staff

Character: Know

Postby HexHaXor » 31 Mar 2016 11:44

Calomidas wrote:- my thoughts when reading your posts

then you literally don't understand english screb , you need better correction of google in your posts and a better translator too cuz i highly doubt that you even know what is nerd.

PS: i laughed when i saw you gm if you are "know"(some german screb) the assassin cuz i still remember you calling finor(aka idot) and me hackers, when you were calling yourself best assassin retail. Such kappa you are.
My pets after theyr prey
Image

Former sexual abuser of the PVP balance
HexHaXor
Isn't it getting boring yo?

Character: HHx

Postby Calomidas » 31 Mar 2016 18:53

HexHaXor wrote: "know" the assassin

I literally never played sin, sorry to disappoint. My actual name is "Knowledge" but i shortened it so people could /w me easier. Also I think if you were hacking you would actually be successful in PvP :D (and most likely banned)
Calomidas
EU Staff

Character: Know

Postby dobr1k » 03 May 2016 21:22

ok Rad sa pridam. Kedy sa o vikendu mozme stretnut v hre?
dobr1k

Return to Asmodian Legions [EU]