<CZ/SK> Hľadám ľudí

<CZ/SK> Hľadám ľudí

Postby Daveolf » 19 Jan 2016 22:06

Nazdar, obzerám sa po ľuďoch, čo stále hrajú notko. Chcel by som znovu hrať, ale aspoň aby sme si rozumeli a dali nejaký ten TS a podobne ;). Kľudne dám aj support zo začiatku, topím sa v mightoch :D

/

LF CZ/SK active people on this server. Just because I'm too lazy to speak English in TS...

*PS

Chinapussy zec mi kok ty fašista ožralý
*don't worry if you see shit posts from me, I play drunk sometimes... anyone DF btw?

Image
Daveolf

Character: Davegun

Re: <CZ/SK> Hľadám ľudí

Postby HexHaXor » 21 Jan 2016 23:36

hledash pro ludi hue community e na pichu ti vole :>
My pets after theyr prey
Image

Former sexual abuser of the PVP balance
HexHaXor
Isn't it getting boring yo?

Character: HHx

Postby Megami » 23 Jan 2016 16:20

Nazdar!

neumim moc ceskoslovensky ;D

Hrala jsem zde s nekolika lidmi ze stareho serveru Soulaion. Temer vsichni z nich byly v legie "Feelings". Bohuzel, zrovna ted uz jsou vsichni pryc pryc.. ((
Prave ted hrajeme s dvema kamosema ze Slovenska, a nikoho dalsiho jiz nepotrebujeme.. ))

Finyto.

p.s. Take se muzes obratit na panu Cahirovi, ale on je arogantni netykavy fotr. ;D (mmch, kdybych to vedela drive.. ((

hodne stesti! ;)
Megami

Character: Serendipity

Postby Daveolf » 25 Jan 2016 10:21

HexHaXor wrote:hledash pro ludi hue community e na pichu ti vole :>

Still alive Hex? lol you are immortal
hladam hladam :(

Megami wrote:
Nazdar!

neumim moc ceskoslovensky ;D

Hrala jsem zde s nekolika lidmi ze stareho serveru Soulaion. Temer vsichni z nich byly v legie "Feelings". Bohuzel, zrovna ted uz jsou vsichni pryc pryc.. ((
Prave ted hrajeme s dvema kamosema ze Slovenska, a nikoho dalsiho jiz nepotrebujeme.. ))

Finyto.

p.s. Take se muzes obratit na panu Cahirovi, ale on je arogantni netykavy fotr. ;D (mmch, kdybych to vedela drive.. ((

hodne stesti! ;)

Ahoj, aj tak ste ako pozeram ely :) ja hram viac za asmo. Dakujem za info ;)
*don't worry if you see shit posts from me, I play drunk sometimes... anyone DF btw?

Image
Daveolf

Character: Davegun

Postby creativeaxsk » 20 Mar 2016 12:28

Čaute,

ja mám osobne v pláne vybudovať novú légiu čisto CZ/SK, komunitu normálnych priateľských ľudí, ktorí budú schopní si navzájom aj pomôcť, spolu hrávať, točiť bgčka a využívať proste všetko to čo na notaione sa dá robiť a hlavne sa zabávať a odreagovať sa po práci ako légia. Veľa krát som Aion nehrával práve preto že buď som hrával len s kamošom, teda sme boli dvaja a bolo to stereotypne. Myslím si že ak by sa spojili normálny ľudia, bolo by to super. ;)

Chcel by som túto légiu vybudovať aj trošku na inej úrovni ako sú aj iné légie a teda vytvoriť k légii aj vlastnú stránku. Vlastná doména s názvom légie, vlastný dizajn a vlastný redakčný systém na čom by bežala cela webstránka. Obsahovala by členov, taktiež aj fórum pre tipy a triky prípadne rady a podobne.

Možno vám to príde zbytočné ale ja si myslím že aj táto vec, ktorú si nemôže každá légia buď dovoliť alebo nie je schopná si to vybudovať je určite len plusom :) . Hlavne vytvoriť určitú skupinu, spoločnosť cz/sk hráčov z notaionu, ktorí by mali samozrejme záujem sa na tom podieľať.

Možno tam budem sám, možno tam budeme piati a možno desiati, to mi je jedno. Viem aké to je hrávať sám, viem aj aké to je hrávať po dvoch. Preto to skúsim vybudovať. Ak by ste mali záujem, pokojne ma kontaktujte a spoločne toho dokážeme viac. ;)

Prajem každému pekný zvyšok dňa.
Creativeax ;)
Image
creativeaxsk

Character: Creativeax

Return to Asmodian Legions [EU]